LIST OF PARTICIPANTS

(ALPHABETICAL ORDER OF COUNTRIES)

 

ARGENTINA: SANTIAGO COMEJO; EDUARDO VARELA; MARLENE POHLE;

ARMENIA: EDIK BOGHOSIAN;

AUSTRIA: HULE HANUSIC; KLAUS PITTER;

AZERBAIDJAN: SEYRAN CAFERLI; SOLTAN SOLTANLI;

BELARUS: VITALY BONDAR; MARINA GORELOVA;

BELGIUM: RAED KHALIL; STEFAAN PROVIJN; CONSTANTIN SUNNERBERG; LUC DESCHEEMAEKER;

BOLIVIA: CARLOD DE LAS MUNECAS;

BOSNIA AND HERTZEGOVINA: RESAD SULTAN; GORAN KRCMAR;

BRAZIL: SILVANO MELLO; RODRIGO DA SILVEIRA; RONALDO CUNHA DIAS; PAULO VOLMAR MATTOS VILLANOVA; ALISSON AFFONSO; EDER SANTOS; CAU GOMEZ; CIVAL EINSTEIN; GERALDO MAGELA CONCEICAO; JOSE MIGUEL PIRES JUNIOR; LUCIANO DUARTE;

BULGARIA: TSOCHO PEEV; VALERY ALEXANDROV; ANATOLIY STANKULOV; BLAGOVESTA TSETKOVA; IVAILO TSVETKOV; MAYA TCHOLAKOVA;

CANARY ISLANDS: NESTOR DAMASO DEL PINO;

CHINA: QI JINGYAN; SHEN HONG LI; TAO LI; ZHAO YUN SHENG; JIA RUI JUN; JIN XIAO XING; JING SHAN LI; GUIBAO GAI; LIU XIHUA; LIU QIANG; LIJIE YANG;

COLOMBIA: JUAN CAMILO LOPERA ARROYAVE;

COSTA RICA: FERREOL MURILLO;

CYPRUS: MUSA KAYRA; HUSEYIN CAKMAK;

CROATIA: MOJMIR MIHATOV; NATASA RASOVIC; DAMIR NOVAK; DRAGUTIN KOVACEVIC; MARKO IVIC;

CUBA: ROBERTO SERGIO CASTILO RODRIGUEZ;

CZECH REPUBLIC: PAVEL RYCHTARIK; EVZEN DAVID; MARTIN RYBAR

DOMINICAN REPUBLIC: JARUL ORTEGA;

ECUADOR: XAVIER BONILLA;

EGYPT: OMAR SEDDEK; FAROUK MOUSA;

ESTONIA: ENN EHALA; ESTER LAURINGSON;

FINLAND: HEINO PARTANEN;

FRANCE: PLOP&KANKR; SHAHROKH HEIDARI; BERNARD BOUTON; CHRISTINE TRAXELER;

GERMANY: ZORAN PETROVIC; GARABET FARES;

GREECE: AUGOUSTINOS KISSAMITAKIS; DEMETRIOS COUTARELLI;

HASHEMITE KINGDOM OF JORDAN: MAHMOUD ALRIFAI;

HUNGARY: ARTUR JUHASZ;

INDIA: RAVIPRASAD KONDA; MUNDURU SEKHAR RAO; NIKHIL MULYE; PAVAN KUMAR TIRUVASKUR;

INDONESIA: TAUFIQ WADJDI; TOMMY THOMDEAN; SUDARMANTO BOGEL; SURATNO; MUHAMMAD MUSLIH; PARTONO; AGUS EKO SANTOSO; AGUS HARSANTA; BUDI HARI PUJIONO; DANNY YUSTINIADI; AJIE MANDIRI; DARSONO; DIDIE SRI WIDIYANTO; DODDY ISWAHYUDI; FITRYADI; GERMA SAMUDRA SUTRISNO; JITET KOESTANA;

IRAQ: QASIM QAPALAN; ABDULAMEER ALREKABI; ALI ALAWI; ALI QAHTAN;

IRAN: SALAR ESKRATKHAH; TAYEBE KHALIL MEHR; SAEED SAGEGHI; SEYED ALI MIRAEE; VAHIDEH JALALAT; ZAHRA KHADEM SHARIAT; MOHAMMAD ALI KHALAJI; MOHAMMAD HOSAIN AKBARI; MOHSEN ZARIFIAN; MOZHDEH MALEKOGHLI; ABBAS NAASERI; AMIR HOSEIN ZARGHAM; AMIR KHALEGHI; AMIR REZA TORKAMAN RAHMANI; DARIUSH MEHRDELAN; ALI GHANAAT; FARZANEH KEYGHOBADI; FEIZOLLAH BEHTARY; EMAD SALEHI; ELNAZ TIZJANG; ELHAM KHALIL MEHR; ELHAM JAJANFRAD; EFAT AMJADIPOOR; DAVOUD YARAHMADI; BAGHER HEMMATI; MAHSID HASHEMI; HAMID GHALIJARI; JAVAD ABDOLHOSEINI; MOBIN SAEDI; MARZIYEH KHANIZADEH; MEHDI AZIZI;

ISRAEL: SERGEY SICHENKO; BORIS ERENBURG; EDUARD MATTES; ILYA KATZ;

ITALY: AGIM SULAJ; CIRO D’ORIANO;

JAPAN: DRAGICA OHASHI;

KAZAHSTAN: GALYM BORANBAYEV;

MACEDONIA: ZLATKO KRSTEVSKI; ZORAN GROZDANOVSKI; JORDAN POP ILIEV;

MEXICO: GERARDO ANTONIO BARBA;

MONTENEGRO: IGOR SHEVCHENKO

MOROCCO: ABDELLAH JABRAN; MOHAMED AJEG;

MYANMAR: AUNG THEIN HTIKE;

NETHERLANDS: PETER NIEUWENDIJK; ERIC PETER VAN DER WAL;

NICARAGUA: WILBER CHAVARRIA CENTENO;

PERU: BERLY RIVADENEIRA SANCHEZ; MARCO RAMOS TRUJILLANO;

POLAND: TADEUS KROTOS; SLAWOMIR LUCZYNSKI; SLWOMIR MAKAL; ZBIGNIEW KOLACKZEK; DARIUSZ DABROWSKI; JERZY STEPNIAK; IZABELA KOWALSKA WIECZOREK; MIROSLAW HAJNOS;

ROMANIA: RADU CLETIU; SILVIU TURCULET; SIMONA CONSTANTINESCU; VICTOR GRIGORE; VASILE CRAITA MANDRA; OVIDIU STANCIU; PETRONELA MILEA; ANDI CEAUSU; BORTA AMBROZIE OVIDIU; CORNEL URSU; CORNEL-MARIN CHIOREAN; DORU AXINTE; AUREL STEFAN ALEXANDRESCU; CIOSU CONSTANTIN; CODRIN CARDU; CONSTANTIN PAVEL; GABRIEL BOHOLT; GABI RUSU; GHEORGHE MARIAN NEGUTU; GHEORGHE POSTELNICU; LEONTE NASTASE; LICA BARBU; MIHAI VICTOR EUGEN; MIHAI PANZARUPIM; MIHAI IGNAT; MIHAI EUGEN MARINESCU; HORIA CRISAN & BOGDAN PETRY; JIMMY STANESCU; MARIAN LUPU; MARINICA RATULESCU; LIVIU STANILA; MIREILLE POPA;

RUSSIA: SELIVANOV ANDREY; TARASENKO VALERI; VIKTOR SKOPINTSEV; VLADIMIR VASILIEV; SERGEY BELOREZOV; SERGEY SOKOLOV; SINCHINOV EVGENIY; VALENTIN DRUZHININ; VASILIY ALEXANDROV; YURY KOSAREV; DROZDOV SERGEY; ALEXANDER SERGEEV; ALEXEEV FIODOR LEONID; IGOR SMIRNOV; MIKHAIL ZLATKOVSKY; IVAN ANCHOUKOV;

SERBIA: PREDRAG SRBLJANIN; SAVA BABIC; SNEZANA COMOR; SPIRO RADULOVIC; TOSO BORKOVIC; DEJAN BORKOVIC; GORAN CELICANIN; MILANKO KALICANIN; GORAN NOVAKOV; JAKSA VLAHOVIC; JOVAN PROKOPLJEVIC; JUGOSLAV VLAHOVIC; MILENKO KOSANOVIC; MILETA MILORADOVIC; MIRO STEFANOVIC; MIROSLAV JAKOVLJEV;

SPAIN: ERNESTO PRIEGO MARTIN; DAVID VELA; EDUARDO SIMCH; MARIA JOSE MOSQUERA; JOSEF PRCHAL; JUNIOR LOPES;

SYRIA: YASER HASSAN;

UNITED STATES OF AMERICA: RANDALL ENOS; PHU NGUYEN; BOB MCNEIL; DAVID HAFEZ; GULEK KANDIRALI; HAZEM NASSAR;

TANZANIA: CHRISTOPHER NYITI;

TURKEY: SALIH KUTUKCU; SERDAR KICIKLAR; SAATCI SEYIT; SERPIL KAR; YUKSELL CENGIZ; ZIYAPASA MAHALLESI; MUHITTIN KOROGLU; MURAT AY; MUSA GUMUS; MUSTAFA YILDIZ; OGUZ GUREL; OMER CAM; OMER TOSUN; ERDOGAN BASOL; HMET AYKANAT; BANU MOGULKOC; BATIKAN OZEV; CEMIL SAFTURK; EKIN OZESKICI; HOSSEIN KAZEM; HICABI DEMIRCI; ISMAIL TOKDEMIR; MEHMET ZEBER; KAAN SAATCI;

UKRAINE: VLADIMIR KAZANEVSKY; SERGEI SEMENDYAEV; SERGII FEDKO; SERGII RIABOKON; VALENTIN BEZRUK; VALERY MOMOT; MYKOLA PRYNKOVSKYI; OLEG LOKTYEV; OLENA TSURANOVA; ALEXANDER DUBOVSKY; IGOR LUKYANCHENKO; KONSTANTIN KAZANCHEV; KUTOVSKY OLESKY; MICHAEL MAYEVSKY;

UNITED KINGDOM: ROSS THOMSON; MEHMET ARSLAN;

URUGUAY: LESLIE RICCIARDI; LUIS HARO DOMINGUEZ;

ZAMBIA: SIMON NSAKA;